CRGH1206F48K7
MFR.Part #
CRGH1206F48K7
JLCPCB Part #
C2108025
Description
-55℃~+155℃ 200V 48.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS