CRGH1206F97K6
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH1206F97K6
JLCPCB Part #
C4008043
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 500mW 97.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS