CRGH1206F5K76
MFR.Part #
CRGH1206F5K76
JLCPCB Part #
C2107830
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.76kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS