Y16253K97000T0R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y16253K97000T0R
JLCPCB Part #
C4050705
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 3.97kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount