CRGH1206F374R
MFR.Part #
CRGH1206F374R
JLCPCB Part #
C2108129
Description
-55℃~+155℃ 200V 374Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS