RN73H2BTTD8563D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD8563D10
JLCPCB Part #
C2563217
Description
250mW 856kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS