CRGV1206F374K
MFR.Part #
CRGV1206F374K
JLCPCB Part #
C4230390
Description
-55℃~+125℃ 250mW 374kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS