CRGH1206F19R6
MFR.Part #
CRGH1206F19R6
JLCPCB Part #
C2110296
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS