CRGH1206F4K53
MFR.Part #
CRGH1206F4K53
JLCPCB Part #
C2108705
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.53kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS