3504G3A20K5FTE
MFR.Part #
3504G3A20K5FTE
JLCPCB Part #
C6385307
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 6W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS