CRGH1206F196R
MFR.Part #
CRGH1206F196R
JLCPCB Part #
C2108134
Description
-55℃~+155℃ 196Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS