CRGH1206F19R1
MFR.Part #
CRGH1206F19R1
JLCPCB Part #
C4136620
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS