CRGH1206F19K6
MFR.Part #
CRGH1206F19K6
JLCPCB Part #
C3915166
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS