CRGH1206F124R
MFR.Part #
CRGH1206F124R
JLCPCB Part #
C4300602
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS