CRGH1206F12R4
MFR.Part #
CRGH1206F12R4
JLCPCB Part #
C2107225
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS