SR1206JR-07130RL
MFR.Part #
SR1206JR-07130RL
JLCPCB Part #
C873977
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS