CRGH0603J18R
MFR.Part #
CRGH0603J18R
JLCPCB Part #
C4041886
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 200mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS