RGP0207CHJ47M
MFR.Part #
RGP0207CHJ47M
JLCPCB Part #
C1368748
Package
Plugin,D2.5xL6.5mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47MΩ Thick Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS