TE1500B1K8J
MFR.Part #
TE1500B1K8J
JLCPCB Part #
C1574302
Description
1.5kW 1.8kΩ ±440ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS