RU73X1J82R5LTDF
MFR.Part #
RU73X1J82R5LTDF
JLCPCB Part #
C4198199
Description
-55℃~+155℃ 63mW 82.5Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS