CPF0402B51KE
MFR.Part #
CPF0402B51KE
JLCPCB Part #
C4341569
Description
-55℃~+155℃ 51kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS