SBCHE61R0K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SBCHE61R0K
Description
-55℃~+350℃ 1Ω 7W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS