CRGH0603F909K
MFR.Part #
CRGH0603F909K
JLCPCB Part #
C2098950
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 909kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS