RN731JTTD8161B25
MFR.Part #
RN731JTTD8161B25
JLCPCB Part #
C3952076
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.16kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS