RN73C1J2K49BTG
MFR.Part #
RN73C1J2K49BTG
JLCPCB Part #
C4183385
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS