CRGH0603F909R
MFR.Part #
CRGH0603F909R
JLCPCB Part #
C2098531
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 909Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS