TE50BR12J
MFR.Part #
TE50BR12J
JLCPCB Part #
C7067381
Description
120mΩ 50W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS