CRGH0603F90K9
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH0603F90K9
JLCPCB Part #
C2098035
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 90.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS