CRGH0603F680R
MFR.Part #
CRGH0603F680R
JLCPCB Part #
C4220146
Description
-55℃~+155℃ 200mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS