CRGH0603F280R
MFR.Part #
CRGH0603F280R
JLCPCB Part #
C2098557
Description
-55℃~+155℃ 200mW 280Ω 50V Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS