CRGH0603F180R
MFR.Part #
CRGH0603F180R
JLCPCB Part #
C4088417
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS