CRGH1206J47R
MFR.Part #
CRGH1206J47R
JLCPCB Part #
C4088508
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS