CRGH0603F681R
MFR.Part #
CRGH0603F681R
JLCPCB Part #
C2098514
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 681Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS