RU73X2A5K11LTDF
MFR.Part #
RU73X2A5K11LTDF
JLCPCB Part #
C4113211
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.11kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS