CRGH0603F23R2
MFR.Part #
CRGH0603F23R2
JLCPCB Part #
C2098673
Description
-55℃~+155℃ 200mW 23.2Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS