CPF0201B20KE
MFR.Part #
CPF0201B20KE
JLCPCB Part #
C4136211
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS