CRGH0603F33R2
MFR.Part #
CRGH0603F33R2
JLCPCB Part #
C2098656
Description
-55℃~+155℃ 200mW 33.2Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS