CRGH0603F43R2
MFR.Part #
CRGH0603F43R2
JLCPCB Part #
C4286124
Description
-55℃~+155℃ 200mW 43.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS