CRGH0603F17K4
MFR.Part #
CRGH0603F17K4
JLCPCB Part #
C2099180
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 200mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS