CRGH0603F12K4
MFR.Part #
CRGH0603F12K4
JLCPCB Part #
C2098315
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 200mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS