H8107KBYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8107KBYA
JLCPCB Part #
C1408480
Package
Plugin
Description
107kΩ 250mW ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS