H818R2BZA
MFR.Part #
H818R2BZA
JLCPCB Part #
C1406500
Description
-55℃~+155℃ 18.2Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS