CRGCQ2512J3M3
MFR.Part #
CRGCQ2512J3M3
JLCPCB Part #
C2083065
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.3MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS