CRGH1206J8R2
MFR.Part #
CRGH1206J8R2
JLCPCB Part #
C2103310
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS