AS122WJ018JT4E
MFR.Part #
AS122WJ018JT4E
JLCPCB Part #
C2770483
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 2W 500V Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS