CRGCQ2512J3R3
MFR.Part #
CRGCQ2512J3R3
JLCPCB Part #
C2083161
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.3Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS