CRGH2512J3M3
MFR.Part #
CRGH2512J3M3
JLCPCB Part #
C2148323
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 3.3MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS