3504G3A5K11FTE
MFR.Part #
3504G3A5K11FTE
JLCPCB Part #
C6412463
Description
-55℃~+155℃ 5.11kΩ 6W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS