CRGCQ2512J22R
MFR.Part #
CRGCQ2512J22R
JLCPCB Part #
C2083353
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 22Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS