CRGH1206F33R
MFR.Part #
CRGH1206F33R
JLCPCB Part #
C2111633
Description
-55℃~+155℃ 200V 33Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS